Projektai

Informacinių ryšių technologijos | „Inovatyvios aplinkai palankios technologijos diegimas UAB „INČAS“ veikloje“Projekto vykdytojas 
Uždaroji akcinė bendrovė "Inčas"
Projekto pavadinimas „ Inovatyvios aplinkai palankios technologijos diegimas UAB „INČAS“ veikloje”
Projekto kodas LT07-1-EIM-K05-007
Tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma 518.657,40 Eur
Projekto partneriai GREISEN AS


Pagrindinis projekto tikslas yra įmonės gamybos proceso automatizavimas ir skaitmenizavimas, siekiant padidinti įmonės konkurencingumą ir darbo našumą.
Konkretūs tikslai
Projektu siekiama modernizuoti įmonės UAB "Inčas" specializuoto popieriaus gamybą, kuri galėtų ženkliai padidinti įmonės našumą, sumažinti elektros energiją išlaidas, padidinti pardavimų apimtis. Projekto poreikis kilo dėl poreikio esamo gamybinio našumo ir efektyvumo didinimo. Įrengus inovatyvią kompiuterizuotą ir pilnai automatinę gamybos liniją, bus gaunamas aukštos kokybės produktas: įvairių išmatavimų su/be šerdies popieriaus ritinėlis, skirtas kasos aparatams, bankomatams, parkavimo, autobusų, traukinių bilietams, medicininiams ir kitiems laboratoriniams prietaisams. Įdiegta technologija bus nauja technologija Lietuvos ir kitų šalių lygmeniu, naujos technologijos galimybės leis pagaminti produkciją su spaudos elementais iš abiejų gaminio pusių, ženklinti pagamintus gaminius bei suteiks gaminiui atsekamumą. 


Media galerijos

Bendraukime