Konferencija „Lietuva ir Norvegija. Kokią vertę kuria bendradarbiavimas?“

Norvegų tautos išmintis byloja, kad reikia daug kirčių, norint palenkti vieną ąžuolą: D'er mange ǿksarhogg, som eiki skal fella. Lietuvių senoliai sakydavo, kad lašas po lašo ir akmenį pratašo.

Lietuva ir Norvegija jau daugiau nei 10 metų bendradarbiauja skatindama viešųjų institucijų, vietos ir regioninės valdžios dalijimąsi patirtimi, gebėjimų stiprinimą. Nueitas ilgas kelias, pasiekta reikšminga pažanga. Ar ąžuolas jau nuverstas, akmuo praskeltas?   

Kviečiame Jus į konferenciją, kurioje bus pristatytas Norvegijos finansinio mechanizmo Gebėjimų stiprinimo programos įgyvendinimo poveikis ir rezultatai. Aptarsime, ką išmoko Lietuvos ir Norvegijos institucijos,  diskutuosime, kokią vertę visuomenei kuria kompetentingas viešasis sektorius.

Laikas: 2017 m. Gruodžio 12 d. 10:00 – 15:00 val.

Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius.  

Konferenciją moderuoja: Monika Garbačiauskaitė-Budrienė

Konferencijoje dalyvauja:

  • Gediminas Česonis, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento direktorius
  • Anne Sofie Bjelland, Norvegijos Karalystės ambasados laikinoji reikalų patikėtinė
  • Centrinės projektų valdymo agentūros, Nacionalinio Norvegijos policijos direktorato, projektų vykdytojų, nevyriausybinių organizacijų atstovai

Prašome registruotis internete https://vilnius.eventbrite.com arba elektroniniu paštu kvietimai@1323.agency nurodant savo vardą, pavardę bei kontaktinius duomenis. Mes Jūsų lauksime, todėl apie savo dalyvavimą būtinai praneškite mums iš anksto. 

Renginio programa

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX