Verslo partnerių paieška "Oslo inovacijų savaitėje 2017"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, bendradarbiaudama su Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway“, organizavo Lietuvos verslo misiją į Norvegiją, kurioje vyko „Oslo inovacijų savaitė 2017“. Kasmet vykstantis renginys  kasmet sutraukia šimtus novatorių iš viso pasaulio.

„Oslo inovacijų savaitė“ – tai didžiulis renginys, kur ieškoti partnerių susirenka verslininkai, investuotojai, ekspertai ir politikai. Šį renginį kasmet aplanko ne tik Norvegijos, bet ir įvairių šalių atstovai – nuo Pietų Korėjos iki Kanados. Oslo inovacijų savaitės renginiai vyko įvairiose Oslo vietose, kiekvieną jų lydėjo skirtingos temos: IT sprendimai, dizainas, robotizacija, žalioji pramonė, dirbtinis intelektas ir pan. Renginyje dalyvavę įmonių atstovai turėjo galimybę pasirinkti renginius pagal dominančias temas, čia buvo siekiama susitelkti ne į motyvuojančias kalbas, ką reikia daryti geriau, bet į inovatyvų sprendimų paiešką. Tą apibrėžė ir renginio moto – veiksmai kalba geriau už žodžius.

Dvylika Lietuvos verslo atstovų iš šių įmonių : MB „Tikras vaizdas“, UAB „Esteq“, UAB „Šviesos krantas“, UAB „Elinta“, UAB „Judrios technologijos“, UAB „Stricly Baltic“, UAB „Vileda“, UAB „Ferentis“, UAB „Enso projects“, UAB „Erstenos grupė“, asociacijos „Baltic Education Cluster“  ir „Užupis Creative Cluster“  turėjo galimybę dalyvauti tarptautinėje konferencijoje, inovacijų parodoje ir pristatyti savo inovatyvius gaminius ir idėjas galimiems užsienio partneriams Lietuvos stende.  Įmonių dalyvavimo „Oslo inovacijų savaitėje“ tikslas buvo ne tik rasti partnerių ar klientų, bet ir investuotojų, tuo pačiu metu dalyvavimas renginiuose paskatino ir lietuviškų įmonių tarpusavio bendradarbiavimą.

Oslo inovacijų savaitėje dalyvavusių įmonių atstovai pažymėjo, kad vertingiausi dalykai iš šio renginio – nauji verslo kontaktai, susipažinimas su kitų įmonių, veikiančių toje pačioje srityje, patirtimi ir idėjomis. Ypač naudingas dalyvavimas tarptautiniame renginyje  buvo neseniai veiklą pradėjusioms įmonėms, kurioms pavyko rasti bendraminčių, kuriančių panašius dalykus ir ieškančių sprendimų būdų.

Šiame tarptautiniame renginyje Lietuva dalyvauja jau antrą kartą. Dalyvavimo renginyje išlaidos buvo finansuotos 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos Dvišalio bendradarbiavimo lėšomis.

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX