Konferencija „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“

Š. m. gegužės 5 d. kviečiame į Vilniuje vyksiančią konferenciją „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“. Ją organizuoja Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo partnere – Norvegijos agentūra „Innovation Norway“ ir Norvegijos Karalystės ambasada.

Didėjanti aplinkos tarša ir siekis efektyviau panaudoti energiją skatina žaliųjų pastatų idėjų realizavimą. Pasaulyje sparčiai populiarėja namų, kuriuose panaudotos inovatyvios žaliosiosios technologijos, statyba. Konferencijoje bus diskutuojama apie žaliųjų sprendimų taikymą,  didžiausią dėmesį skiriant inovatyvių technologijų bei medžiagų panaudojimui šiuolaikiniuose pastatuose.

Renginio metu Lietuvos ir Norvegijos verslo atstovai ir ekspertai dalinsis gerąja praktika, verslo idėjomis bei aptars išmaniųjų pastatų, energijos ir vandens vartojimo efektyvumo, organinių medžiagų, atsinaujinančios energijos, atliekų kiekio mažinimo ir efektyvaus energijos panaudojimo perspektyvas. Savo siūlomais sprendimais dalinsis tokios bendrovės kaip „Ecococon“, „Vilpra“, „Penki kontinentai“, „Schage Real Estate“, „AsplanViak“.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti verslo įmonių, mokslo institucijų ir viešojo sektoriaus atstovai, ekspertai, inžinieriai, besidomintys žaliosiomis inovacijomis. Renginyje tikimasi sulaukti daugiau kaip 100 įvairių sričių atstovų iš Lietuvos ir Norvegijos.

Renginys nemokamas.

Renginys vyks viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Konferencijos programa

Registracija į renginį el. paštu:   konferencija@publicum.lt

 

 

 

 

Bendraukime
Bendraukime
Bylos dydis iki 5 Mb. Leidžiami formatai:
PDF, JPG, PNG, DOC, DOCX